به گزارش صبح شمال ، مهندس خلیل آقایی رئیس سازمان جنگل ها به اتفاق دکتر عباسعلی نوبخت معاون امور جنگل سازمان،مهندس افراسیابی از حفاظت و امور اراضی سازمان، مهندس سمیعی مدیرکل روابط عمومی و امور بین املل سازمان جنگل ها، مهندس سید محسن موسوی تاکامی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، مهندس اسماعیل مختارپور معاون فنی و آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، مهندس نقی عزیزی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ساری، از پروژه های آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری در شهرستان بهشهر بازدید به عمل آورد.

خلیل آقایی در سفر کاری خود به مازندران، از پروژه ی سد سرشاخه گیر بزپل شهرستان بهشهر که در سنوات گذشته در شهرستان بهشهر با نظارت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری اجرا شد و نتایج بسیار خوبی در جهت جلوگیری از سیل و سیلاب اخیر داشت، به صورت میدانی بازدید کرد.

رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور در ادامه این سفر، از پروژه ی آبخیزداری رودخانه رستمکلای شهرستان بهشهر که اعتبارات آن از محل صندوق توسعه ملی در سال 97 تخصیص و تامین گردیده نیز بازدید داشته است.

آقایی در پایان سفر، ضمن بازدید از عرصه های منابع ملی این شهرستان از نزدیک با نیروهای حفاظتی و قرق بانان منطقه نیز به گفت و گو نشست و با آنان در مورد مسائل مختلف اداری و ... بحث و تبادل نظر داشت.

لازم به ذکر است که رئیس سازمان جنگل ها در روز دوم سفر کاری خود به مازندران در جلسه ای با عنوان مدیریت پایدار جنگل های هیرکانی با حضور معاونین سازمان و مدیران کل استان های شمالی و ..در محل سالن جلسات اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران حضور داشته است که خبر تکمیلی آن متعاقباً منتشر خواهد شد.