مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران در سفر کاری خود به غرب استان ، از روند اجرایی عملیات تعمیر و مرمت پل های حادثه دیده شهرستان تنکابن در پی وقوع سیل بازدید و عنوان نمود : عملیات اجرایی ترمیم و مرمت پل های مذکور با شتاب و نظارت دقیق در حال اجراست.

به گزارش صبح شمال ، مهندس عباسعلی نجفی در حاشیه بازدید از روند اجرایی عملیات ترمیم پل های " توکله " و " چشمه کیله " شهرستان تنکابن با اشاره به ضرورت افزایش ارتقاء ایمنی راه‌های این شهرستان گفت : شهرستان تنکابن به لحاظ شرايط آب و هوايي مناسب ، ساحلي بودن و وجود جنگل هاي انبوه ، روستاها و مناطق ييلاقي خوش آب و هوا همواره يكي از نقاط مستعد جهت جذب گردشگر محسوب گرديده و اين در حالي است كه مي توان با ايجاد راههاي ايمن و مناسب در شهرستان گردشگران زيادي را جذب منطقه كرد.
مهندس نجفی در ادامه به اهميت ويژه حمل ونقل جاده اي در كشور و مازندران اشاره و تصريح كرد: حفظ ارتباطات و تداوم جريان پيوسته شبكه حمل و نقل و بالاخص شبكه حمل و نقل جاده اي در تمامي ايام سال از اهميت ويژه اي برخوردار بوده و كوچكترين عامل بازدارنده اين جريان پيوسته ، صدمات جبران ناپذيري را بطور مستقيم و غير مستقيم وارد خواهد ساخت.
وی ضمن اعلام رضایت از روند بازسازی و مرمت پل های مذکور اظهار داشت : با توجه به پیشرفت فیزیکی پروژه ها ، امید است در مورد مقرر پل های مذکور مجدد به زیر بار ترافیک رفته تا گره های ترافیکی تنکابن علی الخصوص کمربندی و همچنین راه دسترسی روستاهای منطقه ایمن گردد.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران درباره دیگر اقدامات این اداره کل در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای در غرب استان اشاره و یادآور شد : پروژهای متعددی در غرب استان در دست اجراء بوده که انشاء اله با بهره برداری از این پروژه ها شاهد روانی ترافیک و کاهش تصادفات در محورهای مواصلاتی غرب استان باشیم .
گفتنی است دیدار با فرمانداران شهرستانهای تنکابن و رامسر نیز از دیگر برنامه های سفر کاری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و مسولین این اداره کل بود.