فرمانده پلیس راه مازندران وضعیت ترافیکی مسیرهای مواصلاتی استان را روان و عادی اعلام کرد و گفت که هم اکنون مسیرهای جاده های کوهستانی برفی و در دشت ها نیز بارندگی و لغزنده است.
جاده های مازندران لغزنده و برفی است
علیرضا قدمی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در حال حاضر از محدوده پل زنگوله تا تونل کندوان بارش نسبتا سنگین برف مشاهده می شود و در باقی مسیرهای این محور هوا بارانی همراه با مه و ابری است.
وی گفت: همچنین در محور هراز نیز بارش برف از محدوده آب اسک تا امامزاده هاشم آغاز شده و جاده کاملا لغزنده است.
فرمانده پلیس راه مازندران همچنین اعلام کرد که در جاده سوادکوه هم در حد فاصل کدوگ بارش برف مشاهده می شود و جاده نیز در این مسیر لغزنده است.
قدمی با بیان اینکه آسمان در محور کیاسر نیز بارانی است ، گفت: در محور های کناره و محور ورودی استان از شرق گلوگاه تا غرب در شهرستان رامسر نیز آسمان ابری و بارندگی است.
فرمانده پلیس راه مازندران از مسافران خواست تا زمان برگشت به سمت پایتخت به دلیل شرایط جوی نامساعد جاده ها وسایل زمستانی از جمله زنجیر چرخ، لباس گرم و مقداری غذا در خودرو را برای تردد در محورهای کوهستانی داشته باشند.
بر اساس پیش بینی هواشناسی مازندران، سامانه بارشی که از بامداد امروز وارد استان مازندران شد تا روز شنبه مهمان این خطه از شمال کشور است. /ایرنا