«مرتضی تبریزی» زننده گل پیروزی بخش استقلال مقابل نساجی مازندران، اظهار داشت: گلزنی در این دیدار بسیار مهم برای استقلال اهمیت زیادی داشت و شادی پس از گلم هم کاملا بی منظور بود.
تبریزی: شادی پس از گلم بی منظور بود
به گزارش ایرنا، تیم های استقلال و نساجی مازندران در چارچوب هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر، امروز (شنبه) در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت آبی های پایتخت به لطف تک گل «مرتضی تبریزی» که از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید، سه امتیاز بازی را به حساب خود واریز کرده و سال 97 را با پیروزی به اتمام رساندند.
در این بین، تبریزی در خصوص صحنه پنالتی اظهار داشت: ضربه‌ای به کتف چپم خورد و بعد از آن هم پایم را زدند که حتی ورم کرد؛ فکر می‌کنم پنالتی درست بود.
مهاجم استقلال در مورد شادی پس از گلش و اینکه آیا این حرکت را در اعتراض به نیمکت نشینی انجام داده است یا خیر، تصریح کرد: از گلی که زدم خیلی خوشحال بودم زیرا در یک بازی سخت توانستیم برنده شویم؛ چیز خاصی نبود و فکر نمی کنم شادی من عجیب باشد.
تبریزی دررابطه با چند پیروزی اخیر استقلال که با اختلاف گل زیادی نبوده است نیز تاکید کرد: این مساله طبیعی است، همه تیم‌ها خوب شدند و اختلاف باشگاه‌ها کم شده است.
وی در رابطه با دربی و اینکه آیا او می‌تواند در این بازی فیکس باشد گفت: همه تلاش می‌کنیم تا به استقلال کمک کنیم؛ در حقیقت تلاش همه بازیکنان برای موفقیت تیم است و در مورد مسائل دیگر کادر فنی تصمیم می گیرد.
مهاجم آبی ها در خصوص وضعیت رو به پیشرفت استقلال خاطرنشان کرد: شرایط خوب است و فاصله‌ خود را تا صدر جدول کم کرده‌ایم و تلاش می‌کنیم تا این روند را ادامه دهیم.
تبریزی در پایان در مورد امیدواری استقلال به قهرمانی در لیگ اظهار داشت: صددرصد همینطور است و در حال حاضر وضعیت نسبت به گذشته خیلی بهتر شده است.
انتهای پیام /*