تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران با بیان اینکه بسیاری از نفراتش برای دیدار مقابل استقلال آماده نبودند،گفت: چند بازیکن اصلی خود را نیز به دلایل مختلف در اختیار نداشتیم که این مساله کارمان را دشوار کرد.
جلالی: شرایط سختی برای دیدار با استقلال داشتیم
به گزارش شنبه شب ایرنا؛ «مجید جلالی» پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل استقلال، اظهار داشت: در تمامی دوران مربیگری ام در تیم های مختلف، تیمی به این آشفتگی ندیده بودم.بازیکنان نساجی در شرایطی سخت قرار دارند و با مشکل زندگی می کنند و من تنها از آنان می خواهم روحیه شان را از دست نداده و آن را حفظ کنند.
سرمربی تیم نساجی مازندران با بیان اینکه هوادراان باید به این بازیکنان افتخار کنند، ادامه داد: بازیکنانم با تمام توان به میدان رفتند که به همین دلیل مسئولان تیم باید قدر نفرات خود را بدانند.
جلالی گفت: هنگامی که هدایت این تیم را برعهده گرفتم با مشکلات تیم آشنا شده، اما چیزی نگفتم. این درحالی است که بازیکنانم امروز از من خواستند که مشکلات را بیان کنم تا مردم فکر نکنند که همه چیز سرجای خودش است.
جلالی درباره تصمیم داور این دیدار و اعلام ضربه پنالتی به سود استقلال تهران، گفت: داور فقط در صحنه پنالتی اشتباه کرد و معتقدم پنالتی اعلام شده به سود استقلال، صحیح نبود.
وی در ادامه حمایت هواداران پرشور تیم نساجی مازندران از این تیم را ستود و عنوان کرد: نساجی با این همه هوادار حیف است این شرایط را داشته باشد. هواداران با تیم همراه بوده و به نظرم آنان بی نظیر هستند.
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران با بیان اینکه این تیم ظرفیت بیش از این ها را دارد و می تواند در فوتبال بزرگی کند، اظهارداشت: بازیکنان ما بی نظیر هستند، اما آنها که باید پشت سر تیم باشد، نساجی را تنها گذاشته اند. تیم شرایط بسیار بسیار سختی دارد و صد بار باید این کلمه را تکرار کنم.
تیم نساجی مازندران درهفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر درورزشگاه آزادی میهمان تیم استقلال بود و با نتیجه یک بر صفر مغلوب شد.
انتهای پیام /*