رامسر - جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران از راه اندازی قرارگاه نوروزی در راستای ایجاد امنیت در ایام نوروز در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ حسن مفخمی شهرستانی بعدازظهر یکشنبه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی رامسر با اشاره به راه اندازی قرارگاه نوروزی پلیس در استان اظهار داشت: نیروی انتظامی باعث افتخار خود می‌داند که به عنوان سرباز ولایت در جهت خدمت رسانی به مردم حرکت می‌کند.

وی افزود: در راستای خدمت رسانی و نوآوری در خدمت مراحل انتصابات در نیروی انتظامی آغاز می‌شود و فرمانده سابق انتظامی رامسر با توجه به توان مدیریتی به عنوان فرمانده انتظامی تنکابن منصوب شد.

وی با بیان اینکه امنیت با کار جمعی انجام می‌شود و نیازمند مشارکت مردمی است گفت: طرح استقبال از بهار در راستای ایجاد امنیت پایدار انجام می‌شود که در چهارشنبه آخر سال با آموزش و پیشگیری از طریق شبکه‌های اجتماعی باید انجام شود.

وی تصریح کرد: قرارگاه نوروزی برای آمادگی پلیس در ایجاد امنیت راه اندازی شد تا با ایجاد امنیت نقش خوبی در تعطیلات نوروزی ایفا کنیم.

محمد آزاد فرماندار نوشهر در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی رامسر با بیان اینکه فرمانده سابق انتظامی پرتلاش و عملیاتی بود گفت: این فرمانده در طول دو سال خدمت با تعامل و همکاری در راستای امنیت این شهر تلاش کرد که رضایت قلبی نسبت به رفتن وی از این شهر نداشتم.

وی افزود: فرمانده سابق اننظامی رامسر در تمامی حوزه‌ها پرتلاش بود و در سیل اخیر بصورت شبانه روزی با ما همراهی مناسبی داشت که سبب رفع خطر و ایجاد امنیت شد.

فرماندار رامسر تصریح کرد: هدف اصلی ما خدمت به مردم است و تعامل خاصی بین شورای تأمین، تمامی نهادها و دستگاه‌های اجرایی وجود دارد که سبب توسعه و ایجاد امنیت در این شهر شده است زیرا شهرستان رامسر سالیانه پذیرای میلیونها گردشگر داخلی و خارجی بوده که ایجاد امنیت و نظم بخشی در جامعه از ارکان اصلی است.

نماینده عالی دولت در شهرستان رامسر گفت: مشارکت مردمی و همت مسئولین سبب توسعه می‌شود