بابلسر - امام جمعه بابلسر خواستار ساماندهی چادرخواب ها و نظارت بیشتر بر قیمت ها در نوروز شد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام اسماعیل قلی پور صبح یکشنبه در جلسه شورای اداری با تبریک به ولادت امام جواد علیه السلام با بیان اینکه در حوزه نظارت بر قیمت‌ها هنوز به نقطه مطلوب نرسیدیم، گفت: نظارت بر قیمت‌ها در شهرستان دقیق‌تر صورت گیرد مخصوصاً در ایام نوروز که مسافران وارد شهرستان می‌شوند تا خاطرات خوبی از شهرستان داشته باشند.

قلی پور تصریح کرد: در عرضه کالاهای مورد نیاز مسافران نظارت دقیق صورت گیرد تا نگاه مسافران نسبت به شهرستان نگاه مثبتی باشد.

وی افزود: چند سال است که در بحث چادر خواب‌ها حرف داریم و باید ببینیم چه مدیریتی باید انجام شود تا نظارت بیشتر شده و مشکل خاصی در بحث چادرخواب ها به وجود نیاید و در واقع به ساماندهی چادرخواب ها بپردازیم.

امام جمعه بابلسر تصریح کرد: برای استفاده از لباس محلی در استقبال از مسافران نوروزی سعی شود لباس محجبه و مناسب با آئین و سنت مردم مازندران استفاده شود.

قلی پور با بیان اینکه در حال حاضر مهم‌ترین دغدغه ما دغدغه انتخاب مدیریت دانشگاه مازندران به عنوان بزرگترین دانشگاه مازندران است گفت: دانشگاه مازندران بعد از ورود ما از فضای آرامی برخوردار بود و سعی کردیم آرامش را در بین دانشگاهیان حاکم کنیم اما اخیراً خبرهایی می‌شنویم که حکایت از انتصاب فردی در پست مدیریتی دانشگاه دارد.

وی افزود: متأسفانه در ماه‌های اخیر شاهد هستیم جریان فتنه در تکاپوست تا برخی از افراد وابسته به خود را در مناصب کلیدی قرار دهد.

امام جمعه بابلسر خاطرنشان کرد: امیدوارم وزیر علوم و تحقیقات توجه بیشتری نماید و امورات جوانان را به دست افراد نالایق واگذار نکند و آرامشی که در دانشگاه وجود دارد را با یک تصمیم غلط بهم نریزند.