برف «کجور» نوشهر را سفید پوش کرد / آماده‌باش نیروهای راهداریچاپ مطلب
تاريخ انتشار : 1392/09/14 07:4 | دسته بندی : 1 | کد مطلب : 7472

برف «کجور» نوشهر را سفید پوش کرد / آماده‌باش نیروهای راهداری

در هفتاد و سومین روز از فصل پاییز بارش برف از صبح امروز منطقه کجور نوشهر را فرا گرفت و جامه سپید بر تن این منطقه کوهستانی پوشاند.

خبرگزاری فارس: برف «کجور» نوشهر را سفید پوش کرد / آماده‌باش نیروهای راهداری-------------------

 بخشدار کجور  در نوشهر گفت: بارش برف که از دقایق اولیه صبح امروز در کجور آغاز شده بود همچنان ادامه دارد.

نادر موسوی‌زاده بیان داشت: بارش برف در مناطقی از کجور که در پایین دست قرار دارند به 10 سانتی‌متر رسید و در دیگر مناطق روستایی کجور همچون نیچکوه و کی‌کوه به 25 سانتی‌متر رسیده است.

وی اظهار داشت: به جهت پیشگیری از انسداد راه‌های مواصلاتی در بخش کجور مکاتبات لازم با اداره راه و شهرسازی انجام شد تا خودروهای برف‌روب به منطقه کجور اعزام شوند و از هم‌اکنون استقرار یابند.

بخشدار کجور تصریح کرد: تاکنون تمامی راه‌های مواصلاتی در کجور باز است و تردد در آن جریان دارد و هیچ‌گونه گزارشی از بروز مشکلات در زمینه‌های مختلف ناشی از بارش برف در منطقه کجور نشده است.

وی تاکید کرد: تمام مسافران و کسانی که قصد تردد و مسافرت به بخش کوهستانی کجور را دارند حتما با خود زنجیر چرخ و ضد یخ و سایر ملزومات مورد نیاز ایمنی خودرو و البسه گرم به همراه داشته باشند.

به گزارش فارس، بارش سنگین برف در سال گذشته سبب انسداد بخش‌های وسیعی از راه‌های اصلی و فرعی در کجور شد و بیش از 50 خودرو نیز بر اثر شدت بارش برف، در راه‌های کجور گرفتار شده بودند که با مدیریت به موقع بخشداری کجور و همکاری و کمک نیروهای راهداری و هلال احمر به سلامت به مقصدهای خود رسیدند.برچسب ها : -
مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام
کد امنیتی زیر را وارد کنید
ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

نظرات ارسال شده برای این مطلب