رئیس پلیس راه مازندران گفت: روزهای چهارشنبه شاهد افزایش حجم ترافیک در محورهای مازندران هستیم که این موضوع بار ترافیک آخر هفته را به‌ویژه باتوجه به ایام تابستان افزایش می‌دهد.

علیرضا قدمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان ساری درباره آخرین وضعیت ترافیکی در استان اظهار کرد: در حال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت پرحجم است.

وی افزود: معمولا روزهای چهارشنبه شاهد افزایش حجم ترافیک در محورهای مازندران هستیم که این موضوع بار ترافیک آخر هفته را به‌ویژه باتوجه به ایام تابستان افزایش می‌دهد.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به افزایش تصادفات باتوجه به بالا رفتن حجم تردد در محورهای مازندران، اضافه کرد: هشدار پلیس بر رعایت بیش از پیش مقررات و قوانین راهنمایی و رانندگی است.

این مسؤول درباره اعمال محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در محورهای مازندران، تصریح کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه و همچنین از ساعت 6 تا 24 روزهای پنج‌شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

قدمی به یک‌طرفه شدن محور کندوان، اظهار کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 13 روز جمعه تا ساعت دو بامداد روز شنبه از کرج به سمت شمال ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 روز جمعه تا ساعت دو بامداد روز بعد از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی یادآور شد: بحث محدودیت مقطعی یک‌طرفه در محور کیاسر در دستور کار قرار دارد که باتوجه به افزایش حجم ترافیک معمولا روزهای جمعه اعمال می‌شود.

رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: همچنین تردد تمامی تریلی از محور هراز و همچنین تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان ممنوع است.

قدمی در پایان گفت: با توجه به ایام تابستان و افزایش حجم ترافیک مردم و مسافران مقررات راهنمایی رانندگی ازجمله رعایت سرعت مطمئنه، پرهیز از عجله و شتاب، بستن کمربند ایمنی و سایر را جدی بگیرند تا شاهد بروز مشکلی نباشیم.